• Skip to content
  • Go to footer
Upgrade your menopausal skincare with a 3-piece kit worth £66! Enjoy with all orders over £75.
Shop This Month's Obsession: Double Serum Foundation
Club Clarins Members enjoy Free Delivery on orders over £60!*
Search Legend
Clarins
Hamburger menu
  • What's New
  • Skincare
  • Body & Hair
  • Make-Up
  • Offers
  • Gifts
  • Services
  • Spa Expert
  • Our values
  1. Home
  2. Treatment Oils

Treatment Oils

(6)
Blue Orchid Face Treatment Oil 30 ml Now price £45.00 Rated 4.8135 out of 5 stars

Best seller

Blue Orchid Face Treatment Oil Blue Orchid Face Treatment Oil
Blue Orchid Face Treatment Oil
30 ml

Now price £45.00

£45.00
(£1,500.00/1L)

Face oil for dehydrated skin made from 100% pure plant extracts

Tonic Treatment Oil - Firming/Toning 100 ml Now price £45.00 Rated 4.6645 out of 5 stars

Best seller

Tonic Treatment Oil - Firming/Toning Tonic Treatment Oil - Firming/Toning
Tonic Treatment Oil - Firming/Toning
100 ml

Now price £45.00

£45.00
(£450.00/1L)

A firming body oil that tones and improves elasticity, ideal for stretch marks removal100% Pure Plant Extracts

Lotus Treatment Oil - Combination/Oily Skin 30 ml Now price £45.00 Rated 4.8105 out of 5 stars

Best seller

Lotus Treatment Oil - Combination/Oily Skin Lotus Treatment Oil - Combination/Oily Skin
Lotus Treatment Oil - Combination/Oily Skin
30 ml

Now price £45.00

£45.00
(£1,500.00/1L)

Rebalancing face oil for oily skin made from 100% pure plant extracts

Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing 100 ml Now price £45.00 Rated 4.7059 out of 5 stars

Best seller

Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing
Relax Treatment Oil - Soothing/Relaxing
100 ml

Now price £45.00

£45.00
(£450.00/1L)

Relax, Soothe and Smooth100% Pure Plant Extracts

Contour Treatment Oil - Contouring/Strengthening 100 ml Now price £45.00 Rated 4.6678 out of 5 stars

Best seller

Contour Treatment Oil - Contouring/Strengthening Contour Treatment Oil - Contouring/Strengthening
Contour Treatment Oil - Contouring/Strengthening
100 ml

Now price £45.00

£45.00
(£450.00/1L)

Relax, Smooth and DetoxifyBody contouring with Essential Oils

Santal Treatment Oil - Dry Skin 30 ml Now price £45.00 Rated 4.7184 out of 5 stars

Best seller

Santal Treatment Oil - Dry Skin Santal Treatment Oil - Dry Skin
Santal Treatment Oil - Dry Skin
30 ml

Now price £45.00

£45.00
(£1,500.00/1L)

Rebalancing oils made from 100% pure plant extracts

You have viewed 6 of 6 products

Filters

Sort by

Contact us Question? Chat or speak live with our experts

Speak with an Online Personal Shopper

Free online personal shopping
Chat with Customer Service
AI Skin Observer
Please wait a few seconds
Your service is about to start
Please wait a few seconds

You cannot add this product to cart.